Een seksmaatje waarmee ik echt lekker kan genieten dat zou super fijn zijn. Niets moet alles mag en daar lekker mee aan de gang. Ben jij het wel met me eens wat dat betreft?
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
DartVrouw, 65 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een man, leeftijd niet belangrijk zolang hij wel in staat is om seks te hebben, dus potent en energiek. Het niet erg vind dat mijn man eventueel mee kijkt.
Een lieve schat, ongedacht hoe oud. Een attent iemand die een ander niet vergeet maar ook voor zichzelf kiest. Gezellig in de omgang en eigenlijk gewoon iemand met een ontspannen houding.
Je houdt van romantiek, lekker eten en erg erotisch ingesteld? Dan zoek ik jou.
July500522, 67 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
ben jij die leuke man waar ik al een tijdje opzoek naar ben, en zou je het leuk vinden om samen met mij een mooie band op te bouwen, om te zien of er wat moois uit voort kan komen. Dan ben ik op zoek naar jou! Laat je me snel een leuk berichtje achter?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ara Bella, 67 jaar · Afferden
Je hebt wat of heel veel tijd en je hebt een paar of heel veel ideeën om me bezig en bezig te houden. Ik wil de rest van mijn
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
Sirah, 66 jaar · Makkum
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet
Immedal, 68 jaar · Hasselt
Een aantrekkelijke man, ongebonden,verzorgd, iemand die weet wat hij wel en niet wilt. Ik hou van eerlijk/openheid elkaar
Antecedent, 68 jaar · Genk
Je bent vrij en je wilt dat ook gewoon zo blijven. Maar zoekt net als ik iemand voor een leuke en nog gezellige tijd?
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het