Ik wil hier iemand ontmoeten die of al heel wat dingen heeft gedaan of nog heel veel dingen zou willen proberen. Verder moet je wel discreet zijn, want ik zit dus in een relatie en ik ben niet bereid om deze relatie te beëindigen.
Misschien is het wel herkenbaar voor jou en zit je in eenzelfde situatie. Of misschien heb je gewoon veel tijd en vindt je het wel prettig om samen met mij te genieten van het leven.
Nietbejaard, 69 jaar · Bilthoven
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Net als ik heb je er genoeg van om vanwege je leeftijd in een hokje gestopt te worden sta je vol in het leven en wil je gewoon zelf van je zuurverdiende centjes genieten i.p.v. op je knip zitten zodat de aasgieren in de familie een erfenis kunnen krijgen. Laat ze maar lekker zelf zwoegen vind je ook niet?
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen, reizen, fietsen, natuur en dieren zijn een aantal van jouw interesses. Herken je jezelf hierin en spreekt mijn profiel je aan dan komt het vast wel goed! Altijd positief zijn is de boodschap!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd
AnneVroenze, 69 jaar · Breendonk
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na
Mackenzie-1950, 68 jaar · Wognum
Je moet geloven in wat de Almachtige voor ons heeft gepland. Ik denk dat het mijn lot is om deze website als mijn uitlaatklep
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
Netgedumpt, 65 jaar · Nieuwpoort
Genieten van het leven, leuke dingen willen doen, geen saai mannetje zijn