Een man die me leuk zal vinden om wie ik ben. Kerel die geen slechte gedachten over mij zal denken. Man die me interessant zal vinden vanwege mij en niet mijn lichaam.
Je bent een prater en niet alleen over hoe mooi of hoe slecht het weer wel niet is. Het is echt niet zo dat ik verwacht dat je de hele dag door praat. Je hebt een luisterend oor , en vind het leuk om met een vrouw in contact te komen en kijken wat de toekomst voor ons in petto heeft.
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd een goed gesprek, en eventueel een relatie. U bent dan helemaal aan het juiste adres
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Casyesther, 66 jaar · Hechtel-Eksel
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden
DeJaVu50, 67 jaar · Enkhuizen
Jij bent een man die middenin het leven staat, de geraniums zijn nog een ver van mijn bed gebeuren. Je houdt van actief bezig
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?