Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen, reizen, fietsen, natuur en dieren zijn een aantal van jouw interesses. Herken je jezelf hierin en spreekt mijn profiel je aan dan komt het vast wel goed! Altijd positief zijn is de boodschap!
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben inhoud.
MetRespect, 65 jaar · Lopik
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij moet heel lief zijn en gevoel voor humor hebben. Niet ruw of onbeschoft, maar juist een echte heer zijn.
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag met mensen om. En hij houdt net als ik van knuffelen. En natuurlijk is hij een buitenmens! Ga je mee een leuk bericht sturen?
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd een goed gesprek, en eventueel een relatie. U bent dan helemaal aan het juiste adres
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
WidowRosie, 69 jaar · Maasdam
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame
Gilbertakeme, 70 jaar · Hamont-Achel
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van
Nadiaheiligers, 67 jaar · Tubbergen
Een man die ook graag tot het uiterste gaat en heel graag intens geniet
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
Netgedumpt, 65 jaar · Nieuwpoort
Genieten van het leven, leuke dingen willen doen, geen saai mannetje zijn