Kan jij die persoon voor me zijn? Zo ja, dan kan ik niet wachten om je te ontmoeten. Ik zal je een goeie dag bezorgen. Laten we het speciaal maken voor elkaar. En lekker geil worden samen!
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Hugh2727, 67 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Gekleurd haar ♥ Groene ogen
Lieve man, ik wil nog 1 keer de liefde beleven met een wijze, sterke, woest aantrekkelijke man die weet dat je in een relatie eerlijk blijft, weet wat voor de ander belangrijk is en daarnaar handelt, lief en zorgzaam en vol passie. Ik wil je lief beminnen zoals je zelf bemind wilt worden: volledig, diep en
Een lieve schat, ongedacht hoe oud. Een attent iemand die een ander niet vergeet maar ook voor zichzelf kiest. Gezellig in de omgang en eigenlijk gewoon iemand met een ontspannen houding.
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen, reizen, fietsen, natuur en dieren zijn een aantal van jouw interesses. Herken je jezelf hierin en spreekt mijn profiel je aan dan komt het vast wel goed! Altijd positief zijn is de boodschap!
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben inhoud.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zeeuwseboffertje, 69 jaar · Vlissingen
Heb jij ook genoeg tijd over, ben jij van mijn leeftijd of iets jonger en houd jij wel van een iets rijpere vrouw dan hoor ik misschien
Wiete, 67 jaar · Gent
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse
Manverzachter, 65 jaar · Oud-Turnhout
Houden van een oudere dame, lekker vol energie zijn
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
RoosVs, 66 jaar · Dearsum
Kom jij misschien ook gewoon seks te kort en vind je het dan ook hoog tijd om weer lekker geil te gaan genieten? Lijkt het je dan