Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd uit ziet. Lijkt het je wat om met mij in contact te komen dan zie ik jouw berichtje graag tegemoet.
Ik ben op zoek naar iemand die van tedere seks houdt en die graag geniet van een vrouw. Ik wil een grote lul in me voelen en ik hou van rollenspellen. Dus als je mee wilt doen, is dat super!
Natuurlijk vind ik het geweldig om er een goede relatie aan over te houden. Maar alles op zijn tijd. Denk je, ja! Ze is naar mij op zoek! Dan hoop ik je snel van je te horen.
Je bent een echte borsten man, en je vind het heerlijk om mijn keiharde tepels te verwennen. Je bent goed geschapen en hebt alles netjes geschoren. Je gaat niet voor de extreme seks.
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jelcke, 47 jaar · Den Helder
Mijn dildo verveelt me en daar moet een harde pik in, zo eentje die ook lekker doorstoot en me laat genieten. Heb jij die pik
Traploperrt, 47 jaar · Baarle-Hertog
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes
Beenthere, 48 jaar · Eemshaven
Een jongere man, ik droom er al zo lang van om eens seks te hebben met iemand die een stuk jonger is dan mij. Als oudere mannen
Tandenborstel, 48 jaar · Formerum
openstaan voor een relatie, genieten van het leven, leuke dingen willen doen
KopKoffie, 45 jaar · Denderwindeke
Humor en lol maken horen zeker bij mij, ik denk dat ik dat in een klik met jou nog het meest belangrijke vind.Liefde is niet iemand
Bankiertje, 48 jaar · Hasselt
Je bent single en bereid om aan een relatie te werken. Ik val op eerlijke, spontane en vrolijke mannen. Die het leuk vinden