Ik ben wat uiterlijk betreft niet kieskeurig, ik vind het wel niet zo leuk om iemand te leren kennen die onverzorgde tanden heeft en met vuile nagels rondloopt. Uiteindelijk is karakter toch belangrijker voor mij.
Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen maar ook rustig met me op de bank kan zitten en een filmpje kan kijken.
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat je nu gaat doen, ik word er nu al opgewonden van.
Ik ben op zoek naar een man die tijd met mij wil doorbrengen, en die ook op zoek is naar emotionele stabiliteit voor nu en in de toekomst die, iemand met wie ik een goede band zal hebben, een partner die oprecht en trouw is aan mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jaak197006, 47 jaar · Hofstade
Leuke man of koppel. Graag genieten van sex, ruime fantasie en sociaal ingesteld zijn.
Laathetzien, 45 jaar · Deinze
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor
IegnaXxX, 47 jaar · Poperinge
Ik open deuren voor daten of een mogelijke relatie. Ik ben hier voor een mogelijk partnerschap op lange termijn. Intimiteit
MiniVera, 46 jaar · Bevere
Jij moet vooral van honden houden!
Missy004, 46 jaar · Assen
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben. Natuurlijk moet jij ook in staat zijn om een ??vrouw tevreden en gelukkig
Charlotzzzz, 49 jaar · Bulskamp
Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus