Ik zou het niet fijn vinden als spullen wel een erg belangrijke rol in jouw leven zou spelen, omdat dat dan gaat botsen. Verleid me met lieve woordjes en een romantisch etentje onder het maanlicht in plaats van met mooie spullen. Je bent lief, sociaal en easy going, word niet snel boos en gaat ervoor. Hoop van jou te horen.
Misschien heb jij ook wel een passie voor reizen en is dat een idee voor later, vind je het heerlijk om lekker te genieten van op stap te gaan, en ben jij gewoon op zoek naar een super leuke partner waar je een fijne tijd mee wilt hebben, dan wil ik jou!
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij, ik wil je nemen zoals je bent en hoop dat jij dat ook bij mij kan doen.