Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen maar ook rustig met me op de bank kan zitten en een filmpje kan kijken.
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Je bent niet op zoek naar een relatie, maar je waardeert vriendschap net zo als ik. Je bent actief, sportief en je houdt van sociale contacten met andere mensen. Je bent aardig en warm, medelevend en je bent een goede vriend!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
McM19700, 47 jaar · Kats
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een
Vlaamse, 49 jaar · Kapellen
Romantiek of simpel seks, ik ben er nog niet over uit...
SoyLucia , 46 jaar · Heelweg
Mijn ideale man is erg mannelijk en weet hoe hij heerlijk voedsel moet koken. Het is een erg belangrijk puntje voor mij, omdat
LinaC, 48 jaar · Limbricht
Jij neemt 'ons' en mij serieus en je praat graag met mij. Hopelijk heb jij er begrip voor wat ik allemaal heb meegemaakt, zodat
HiHaManda, 48 jaar · Zwolle
Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!