Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.
Ben je ook een nieuweling hier? Of misschien een veteraan? Beide zijn prima, omdat je me kunt leren hoe het hier allemaal werkt. Ik hoop dat je snel een afspraak met me wilt maken, want ik zie mezelf niet elke avond achter de computer zitten, ik wil gewoon naar buiten en persoonlijk met jou spreken.
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Ik wil alles hebben en het echt laten gebeuren. Het is zo goed en ik ben altijd blij om mijn doel te bereiken. Het is zo'n geil gevoel om de seks te hebben die ik nu echt nodig heb!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Niennteh, 46 jaar · Lelystad
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen.
Roselie71, 46 jaar · Leiden
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
Beziglena, 46 jaar · Mijdrecht
Ben jij die (h)eerlijke man en spreekt mijn profiel je aan, dan hoor ik graag van je. En je hoeft echt niet dingen achter te houden
InspIratI0n, 49 jaar · Hornhuizen
Mannen met stijl en een beetje klasse, die weten hoe vrouwen graag behandeld worden.
Lola S, 46 jaar · Geldermalsen
Je bent vrij wanneer mijn reis is en je vertelt me waar je dan bent. We zullen samen zoveel plezier hebben!
Zoekadam, 47 jaar · Den Haag
Je bent net als ik een beetje langdradig. Echt kort van stof is namelijk ook niet echt handig als je iemand wil leren kennen.