Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Ben je ook een nieuweling hier? Of misschien een veteraan? Beide zijn prima, omdat je me kunt leren hoe het hier allemaal werkt. Ik hoop dat je snel een afspraak met me wilt maken, want ik zie mezelf niet elke avond achter de computer zitten, ik wil gewoon naar buiten en persoonlijk met jou spreken.
Jij bent een man die veel energie heeft en liefde wil geven. Het maakt niet uit of je ouder of jonger bent, wel of geen kinderen hebt. Ik ben heel makkelijk en ik hoop jij ook. Een man die van knuffelen houdt staat mij zeker aan.