Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden en hebt liever iemand van je eigen leeftijd. Je weet hoe je iemand een goed gevoel kunt geven.
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.
Ben je een lieve man of vrouw, en wil je ook wel wat gezelschap? Ik zoek iemand waar ik iets gezelligs speciaals en leuks mee op kan bouwen. Wie weet wat de toekomst brengt.
Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WorkingBabe71, 47 jaar · Baarle-Hertog
Je weet heel goed hoe een vrouw te verwennen, je kent alle standjes en je kunt me meermaals laten klaarkomen!
Kylgh X, 46 jaar · Bergen
Een man met een sterk gevoel en een sterk charisma die me een schouder kan bieden op zijn tijd. Wees niet jaloers als hij een
JustMeJoan, 48 jaar · Goeferdinge
Net als ik heb jij ook geen zin meer om alleen door het leven te gaan. Een maatje door dik en dun ben je ook naar op zoek. Ik ben meer
Krista Virtanen, 47 jaar · Ten Boer
Volgt
Dani71, 46 jaar · Maastricht
Ik zoek mannen en/of vrouwen die ook gebonden zijn. Niet op zoek naar een vaste relatie, maar gewoon wat meer spanning op sexgebied.
Roetie, 48 jaar · Stekene
Je bent een man die zijn handen niet omdraait voor een lekkere neukbeurt. Ook ben je een beetje redelijk geschapen en weet