Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Ik wil voor het beste gaan. Ik wil gaan voor een geweldige tijd en een super geil seksfeestje met jou. Ik ben de flirt en flirten is altijd goed. Dus laten we dit doen en ervoor gaan.
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd. Beetje met de tijd meegaan. Stel we vinden elkaar interessant? Het hoeft niet in sneltrein vaart. Het is juist leuk om rustig te bekijken of je bij elkaar past. Ik heb geen zin in een one
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar zijn en sta open voor meer plezier achteraf.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
M19702013, 47 jaar · Emmeloord
volgt
Elianaaah, 49 jaar · Mechelen-Bovelingen
Ga met mij op avontuur en natuurlijk gaan we er de beste seks aan over houden. Ik weet waar ik het voor doe en daar ga ik dan ook
MirandaHier, 46 jaar · Aalst
Reizen en cultuur snuiven past in jouw straatje. Je wilt ook gaan voor een relatie met alles erop en eraan.
Jacqueline1971, 46 jaar · Musselkanaal
Ik zoek een serieuze contactpersoon, ik heb mij hier niet aangemeld voor de sekstoestanden en zou graag normale gesprekken
Its Brenda, 46 jaar · Moorsele
Een blanke, lekkere man, geen drama en serieus. Ik heb iemand nodig die er voor me is, ben jij die man?
Alpedehuez, 47 jaar · Hilversum
Een leuke gezellige man die graag van het leven geniet en een vrouw aan zijn zijde wil hebben.