Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar zijn en sta open voor meer plezier achteraf.
Een man die als het even kan net zoals mij vrijgezel is. Dat kan zijn gescheiden, weduwe, maakt niet uit wat jouw verleden is, zo lang jij maar kijkt naar het heden en klaar bent om een nieuwe frisse start te maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CarpeDiem71, 46 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik heb een open relatie en heb een auto dus ik kan zonder problemen afspreken. Dus ben je een leuke vent, en ben je niet burgerlijk
Lissoft, 46 jaar · Jabbeke
Single, en ook zoekend naar een leuke serieuze relatie. Alles er op en er aan, dat zou ik wel geweldig vinden. Natuurlijk elkaar
Laetiti19701002, 46 jaar · Amsterdam
Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft
Upmyalley, 46 jaar · Driehuizen
Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben.
BabyLieke, 45 jaar · Zoersel
Ik ben altijd bezig, heb zo'n prikbord in de keuken hangen met tig van die post its omdat ik anders geheid een afspraak vergeet
Wet69, 48 jaar · Rotterdam
leuke man en/of vrouw om leuke dingen mee te doen.