Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.
Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages en natuurlijke producten. Een lieve, speciale dame schrikt je niet af.
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat je nu gaat doen, ik word er nu al opgewonden van.
U bent een eerlijke en plezante heer, waarmee ik eventueel de wereld over zou kunnen gaan. U staat open om nieuwe dingen te verkennen en bent ook wel een beetje avonturistisch ingesteld. Op meer kom ik nu even niet... groetjes.
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen. We zijn niet van extreme sex, maar als jij ideeen hebt,...of fantasieeen? Laat het mij weten ;) En vergeet natuurlijk niet zo snel mogelijk te reageren!!!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lind5eyy, 47 jaar · Scheemda
Intelligent, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je een beetje eigenzinnig bent.
Mmmarinakiss, 49 jaar · Loon op Zand
Er zijn veel profielen die ik hier heb gezien en het maakt me aangetrokken maar te verlegen om eerst een bericht te sturen,
Zenzibele, 49 jaar · Tilburg
Een zorgzame man zonder al te betuttelend over te komen, ik kan mijn eigen boontjes wel doppen maar het zou wel fijn zijn dat
LInges, 45 jaar · Ederveen
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker,
Reddraakje, 48 jaar · Hasselt
Ben jij een man met veel ervaring en weet jij mij op jouw kinky manier te verwennen, heb je leuke ideetjes om ons avondje of nacht
Bren002, 48 jaar · Stuifzand
Als je met mij op avontuur wilt gaan, gaan we er samen voor. Dat is zo'n goed gevoel. Ik wil alles hebben en dat is waar het om gaat.