Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat je nu gaat doen, ik word er nu al opgewonden van.
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en anders komen we daar vast wel uit.
Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Boskabout720208, 45 jaar · Boom
Als eerste ben je gewoon een schat van een man met respect voor alles wat moeder aarde ons heeft gegeven. Niet bepaald een thuiszitter
TianaMmm, 46 jaar · Emmen
Ik denk dat we elkaar prima kunnen aanvullen als we elkaar open en vrij laten en dat is het voornaamste van alles. Ik weet waar
Immm4ni, 46 jaar · Venlo
Een man die aantrekkelijk is voor een vrouw die een relatie heeft en die mij kan respecteren voor wie ik ben, als een ongecompliceerde
Eigensmaak, 46 jaar · Zutphen
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen.
Lachesis, 46 jaar · IJsselstein
Ik hou van genieten en wil nu wel wat meer serieus gaan worden maar dat betekent niet dat je dan niets meer kan doen maar misschien
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.