Een man die er wel wat moeite voor wil doen om mij te leren kennen en niet gelijk bij de eerste de beste tegenslag afhaakt. Lol maken daar moet je ook van houden. Als je een beetje gek bent dat vind ik helemaal niet erg want dan passen we goed bij elkaar.
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel gelukkig samen worden. Ben jij die man die ik zoek laat het mij dan weten!
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Je hoeft van mij niet de meest romantische man te zijn die er maar is, maar je weet wel hoe je het lekker spannend moet kunnen houden en ook een leuke sfeer erbij te geven. Verder is een woord van passie dat ook zeker bij je past.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LisaD, 50 jaar · Brugge
Een vrouw die goed in de slappe was zit? Dat is precies wat jij zoekt. Je laat je graag trakteren en natuurlijk wil je graag op
Mmmjaaa, 51 jaar · Leeuwarden
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral
Trendywoman, 50 jaar · Breskens
Jij bent die man waar ik zo naar op zoek ben om goede en lekkere seks mee te hebben. Ik kan je zeggen dat dat alles is wat ik op het
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.
GloriaB, 54 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij
Pearl , 50 jaar · Vogelenzang
Laten we dit nu speciaal voor ons maken. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen zijn. Ben je klaar voor alle dingen die we