Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten. U wilt u binden als er wederzijds een goed gevoel is.
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent is. Naar iemand die weet wat zorgen voor elkaar betekend en geborgenheid. En hart op de juiste plaats heeft zitten. Van nature heb ik een gevoelige karakter daarom zoek