U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten. U wilt samen met mij een nieuwe start maken en het verleden achter u laten.
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap en er zou zomaar eens meer van kunnen komen. Dat ligt aan ons allebei toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hottest06, 52 jaar · Ieper
Volgt
Kousjez, 54 jaar · Veenhuizen
Misschien wel een leuke jonge vent, die weet wat er allemaal van hem in bed verwacht wordt. Dan heb ik het over pijpen, likken,
Janey128, 51 jaar · Amsterdam
Volgt
Spinster, 54 jaar · Uden
Je houd wel van een aantrekkelijke dame op leeftijd die zich graag uitdagend kleed
Sheilaa, 50 jaar · Kalmthout
Je bent gezellig, oprecht en vooral lief.
Braafsletje, 50 jaar · Godlinze
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een