Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn als je van wijn houdt. We zullen zien wat het allemaal gaat worden met ons.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kal4ni15, 53 jaar · Baasrode
Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen
1diana1, 51 jaar · Eindhoven
Volgt
Emma44, 52 jaar · Maastricht
Eigenlijk verwacht ik van jou hetzelfde. Avontuurlijk, nieuwsgierig en open staan voor nieuwe dingen.
Shannen196709, 50 jaar · Nederhasselt
Bent net als ik een reislustig type. Leuke ervaringen met elkaar wil delen en misschien wel eens een keer samen op reis te gaan.
Lachenisgezond, 54 jaar · Woudenberg
Ik wil absoluut niet langer alleen zijn. Ik ben een echt sociaal ingesteld persoon en daardoor ben ik graag onder de mensen.
Trisha09, 53 jaar · Maarn
Misschien kunnen we een horrorfilm kijken of zo, zodat ik lekker tegen je aan kan kruipen hihi, hoewel ik betwijfel of we die