Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Ik ben gewoon op zoek naar een seksmaatje. Niets meer niets minder. Zolang je goed voor me bent denk ik dat we het leuk zullen hebben samen. Wil je ook andere dingen met me doen?
Cheerikoke13, 52 jaar · Diest
♥ Vlaams-Brabant
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liefdeis, 52 jaar · Kortrijk
Een serieus man die liefde kent
Ongeloof, 50 jaar · Ieper
Een echt genieter op seksueel vlak
VlaamseVrouww, 51 jaar · Ingelmunster
Mannelijk, jager, passioneel, optimistisch, praten én luisteren, grappig, sociaal!
Priscillaaxx, 50 jaar · Pijnacker
Ik wil dat mijn man eerlijk en respectvol met mij is. Ik wil dat mijn man mijn leven is. En ik weet zeker dat ik alles aan mijn liefdevolle
WrrenXx, 50 jaar · Lelystad
Jij en ik en heel veel tijd samen doorbrengen, dat zou zo goed zijn dat weet ik zeker. We doen wat we willen en kijken niet naar
Mupppp, 53 jaar · Edegem
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten