Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder te praten met elkaar is ook niks aan. In tegenstelling tot dat nemen we lekker de tijd voor elkaar wanneer we samen zijn en laten de nacht niet zomaar aan ons voorbijgaan. Stuur me
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Proostroos, 50 jaar · Renesse
Je bent een spontane man die ook zin heeft om leuke dingen te ondernemen en niet alleen op de bank te zitten. Je hebt je woordje
Juniey, 50 jaar · Nazareth
Ik zou graag een man willen ontmoeten die net zo kinky en zo geïnteresseerd is in seks, en natuurlijk is heeft het type
Truus 47, 51 jaar · Delft
volgt
Antonette, 51 jaar · Apeldoorn
Serieus en betrouwbaar. Die met beide benen op de grond staat, en het niet erg vind als ik een avondje moet door werken.
Annemieke47, 52 jaar · Haarlem
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon