Jij bent net als ik heel sociaal en hebt een goed karakter. Als jij ongedacht welke leeftijd dan ook open staat voor een opbouwende relatie zou ik zeker reageren. Ik heb geen specifieke wensen voor een bepaald uiterlijk. Het gaat dus echt om de binnenkant!
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen geen bezwaar.hoe meer zielen hoe meer vreugd toch? Het leven is te mooi om a,leen door te brengen toch?
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RosanneUp, 56 jaar · Hengelo
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden.
Madam59, 58 jaar · Geel
Je bent een zachtaardige man die er van houdt om met een vrouw op avontuur te gaan.
JulianneMISS, 55 jaar · Lauwersoog
Als je me de beste seks van mijn leven wilt geven, weet ik zeker dat we hiervan zullen genieten. Laten we vandaag iets goeds
Clemxx, 56 jaar · Kornhorn
Ik wil een man vinden die daar net zo over denkt zodat we er echt mooie tijden uit kunnen halen. Echt alleen maar genieten van
Avaaah, 57 jaar · Vinkeveen
Als jij klaar bent om een nieuwe start te nemen en ook, net als ik, in de liefde gelooft, dan kunnen wij misschien wel een leuke
Kristl59, 58 jaar · Pijnacker
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die