U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt. U kunt en wilt een rustpunt zijn, maar bent ook ondernemend!
Ik ben hier omdat ik een hopeloze romanticus ben die op zoek is naar een prins of laten we gewoon zeggen dat hij al een koning is, want ik ben een volwassene die ook volwassen moet zijn. En houdt van de oude manieren.
Ik wil dat een man mijn soulmate is dat zou geweldig zijn als ik dat kan zeggen. Ik wil er voor gaan en doen wat we het leukst vinden. Ik wil een geweldige tijd samen hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beautyful, 55 jaar · Heerenveen
Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje
Madelief1961, 56 jaar · Brugge
Je een heerlijke geile vent bent die een seks verslaafde vrouw kan temmen. Niets is te gek en in voor nieuwe avonturen en mogelijkheden.
Evelientje14, 58 jaar ·
volgt
Hebhetlef, 58 jaar · Lelystad
Het zou ook fijn zijn om hier gewoon een nieuwe leuke man te leren kennen, nieuwe vriendschappen, nieuwe goeie contacten.
Be Leen, 55 jaar · Maasbracht
Wees geduldig, geef me iets dat je leuk vindt en vertel me wat je ideeën voor mij zijn.
Lettelbert, 56 jaar · Groningen
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt.