Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer weggooien, want blijkbaar vul je dan mijn tekortkomingen prima aan.
Ja, dat vind ik wel moeilijk om te zeggen, ik laat een ander altijd in zijn waarde en heb geen hoge verwachtingen van iemand dus ook niet veel eisen. Wees jezelf, aardig, rustig, lief en hou van knuffelen dan kom je bij mij al een heel eind. Mocht je interesse hebben dan zie ik wel een bericht tegemoet komen!
U wilt seks , niet meer dan dat! U wilt wel vaker dan 1 keer seks als het klikt , want ik wil vaker genieten! U bent niet het het type die alleen aan zicht zelf denk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Alicialisten, 55 jaar · Beilen
In ieder geval een man die echt oud met mij wil worden en niet bang is om te vliegen. Twee keer in het jaar gaan wij mijn dochter
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
GerardaahX, 56 jaar · Hemmen
Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig
62Teresa, 56 jaar · Hilvarenbeek
Ben jij op zoek naar liefde en denk je me daarin aan te kunnen vullen? Ik zou het geweldig vinden. Liefde is heerlijk en wie weet