Ik sta open voor een levenslustige, avontuurlijke en fitte man met een beetje poëzie in de ziel (en een beetje een ondeugende geest). Zelfrespect, zin voor humor en wat verbeelding maken het plaatje compleet! Interesse? Graag een mailtje bij voorkeur met een t foto. Ik kijk er alvast naar uit je te ontmoeten!
Je zorgt goed voor jezelf, je hoeft niet knap te zijn, maar wel verzorgd, dat vind ik wel belangrijk. Je kunt over alledaagse zaken gezellig meepraten en je bent ook graag actief bezig!
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen geen bezwaar.hoe meer zielen hoe meer vreugd toch? Het leven is te mooi om a,leen door te brengen toch?
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing. Ik vind het leuk als je een goed gevoel voor humor hebt en me kunt laten genieten van zijn gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fleurbol, 55 jaar · Klaaswaal
Zoek een hele lieve man Die echt voor mijn gaat .....!!!!!!!Lief betrouwbaar aardig Niet vreemdgaat Eerlijk zijn
Hollister62, 56 jaar · Hasselt
Een man die dezelfde houding heeft als de ik die intelligent en vriendelijk is. Een echte gentleman die ook nog steeds de seksuele
Joycie1011, 57 jaar · Oudewater
volgt
LoveHartSex, 56 jaar · Nijmegen
Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen
KoketteColette, 58 jaar · Veurne
Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig
SchoneDame, 55 jaar · Oirschot
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook