Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Ik heb een goede man nodig die geduldig is en goede manieren heeft. Doelgericht en volwassen in het nemen van zijn beslissing. Ik vind het leuk als je een goed gevoel voor humor hebt en me kunt laten genieten van zijn gezelschap.
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van lekker eten en naar de kroeg gaan. En wellicht later een relatie. Kan op zijn tijd ook redelijk serieus zijn.
Ik zoek iemand die gelijkgestemd is. Een beetje humor is belangrijk voor me, want we willen allemaal weleens lekker lachen toch? Ook liefde voor dieren want ik heb 3 katten en een paar vogels en een groot aquarium. Verder heb ik weinig eisen, ik vind het veel belangrijker dat er een wederzijdse klik is.
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Gewoon door er voor elkaar te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dejager59, 58 jaar · Leiderdorp
Ik zoek een man voor vriendschappelijke relatie die ook sociaal voelend is, humor heeft en leuke dingen willen ondernemen.
Simoent, 56 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een seksmaatje, dezelfde leeftijd of wel jonger. iemand die durft te experimenteren, verzorgt uiterlijk.
Pangasius, 56 jaar · Hasselt
Ben jij de man waarmee ik een gezellig chat kan hebben.
Steffi1961, 55 jaar · Hengelo
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig
Radiantjes, 58 jaar · Rutten
Mannen die met mij mee willen naar een paren- of smclub. Zoek geen relatie, ben getrouwd.
SingleSaar, 59 jaar · Groningen
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan?