Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven kan genieten. Natuurlijk is chemie het allerbelangrijkste, dus kun jij vinden in het bovenstaande, dan nodig ik je uit om te reageren. De verhalen tussen de lakens? Spannend, maar die houden we voor elkaar ;)
Jij bent zelf ook vrijgezel (of gescheiden), het maakt niet uit of je wel of geen kinderen hebt (ik heb er zelf geen). Belangrijke eigenschappen vind ik humor en een leuk stel hersens
Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet en vindt het gezellig samen op stap te gaan.
Ben jij een man met veel ervaring en weet jij mij op jouw kinky manier te verwennen, heb je leuke ideetjes om ons avondje of nacht nog spannender en geiler te maken dan wil ik zeker weten een berichtje van jou ontvangen. Tot snel?