Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen maar weet wel dat niet elke man zo is. Er zijn ook vrouwen die het doen dus ik hoop wel dat er wederzijds vertrouwen is.
Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven kan genieten. Natuurlijk is chemie het allerbelangrijkste, dus kun jij vinden in het bovenstaande, dan nodig ik je uit om te reageren. De verhalen tussen de lakens? Spannend,
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken. Ik hou van seksverhalen.