Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden. Een stoere man is wel wat ik zoek, niet agressief maar zeker niet te lief.
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater? Ik kijk heel erg naar onze intieme momenten waarin het inzetten van de nodige vuren van het grootste belang is. Voor mij is dit een serieus probleem!
Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet en vindt het gezellig samen op stap te gaan.
Ik ben op zoek naar een serieuze man. Ik wil mijn tijd niet aan die relaties besteden, wat nooit zal lukken. Ik heb een man nodig die geïnteresseerd is in mij. Ik zou graag iemand willen vinden die dezelfde doelen en gedachten zou hebben in het leven. Hij zou een aardige persoon moeten zijn, die graag
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Butterflyy, 49 jaar · Moerbeke
Laat mij weer als een echte geliefde vrouw voelen die gelukkig is in haar dagelijkse leven. Verwacht niet dat ik meteen in
Jane , 48 jaar · Assendelft
Ik heb een man nodig die mij kan helpen, mij blij weet te maken en mij natuurlijk in alle mogelijke manieren kan plezieren!
Steffy68, 49 jaar · Wierden
Ik zoek gewoon een heerlijke vent voor seks, niets meer en niet minder. Jij moet wel in staat zijn om lekker door te gaan, variaties
Liisssa, 48 jaar · Amersfoort
Je moet een dierenvriend zijn. Ik zelf ben echt een honden persoon. Maar jij mag ook best voor een poesje gaan hoor. Ik vind
Kommaarop1968, 49 jaar · Gijzenzele
.
AnimalG1rl, 49 jaar · Bergambacht
Je bent opzoek naar het gezelschap van een vrouw. Je houd van dieren.