Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen maar weet wel dat niet elke man zo is. Er zijn ook vrouwen die het doen dus ik hoop wel dat er wederzijds vertrouwen is.
Ik ben op zoek naar een man en heb een perfecte tijd samen. Ik denk eraan om een ??man aan mijn zijde te krijgen en weer gelukkig te zijn. Eerst een vriendschap en wie weet wat er later gebeurt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sabine69, 48 jaar · Vorst
Kijk jij er niet van op als een vrouw wat alternatiever is dan een ander! En vind je dat zelfs wel leuk en grappig. Ben jij een
BrygaLoveXxX, 47 jaar · Noordwijkerhout
Ik wil een man met veel energie die me een seksmarathon kan geven. Je zou in goede vorm en een goede gezondheid moeten zijn.
SundaySun, 48 jaar · Boxmeer
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we
Goedgemutst69, 47 jaar · Aartrijke
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner,
Fraan, 46 jaar · Ieper
jij wil meedoen aan een spannende date?
Yvonnezoekt, 46 jaar · Roermond
Ben jij gezellig.. goed verzorgt..veel humor..lief.. modebewust..je woordje klaar.. Dan wie weet...........een leuke