Hij is oprecht en gedetailleerd, intelligent, extravert, moet gefocust zijn op wat hij wil in het leven. Iemand die dol is op reizen, spontaan en aanhankelijk. Iemand die me aan het lachen maakt, van een normale structuur die graag geeft, maar zonder overdrijvingen.
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van heerlijke geile seks. Een man die zijn pik meteen zal laten zien, een man die me hem zal laten verwennen.
Echte eisen zijn er niet behalve dat je lekker je jezelf bent. Dan weten we ook het beste of we samen een leuke klik kunnen krijgen. Verder vind je mijn leeftijd eerder spannend dan een probleem en heb je er geen moeite mee