Als je me vandaag een goed gevoel kunt geven en als we elkaar ontmoeten, zal ik ervoor zorgen dat je mijn neukmaatje gaat worden, wil je dat? Laten we stoute dingen samen doen, en dan gaan we heerlijk van elkaar genieten!
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je zin in leuke tijd met mij? Ik ben hier om bij je te zijn. Ik zal ervoor zorgen dat je je tevreden voelt met mij.
Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt om af en toe eens uit eten te gaan, bioscoopje pakken, gezellig een terrasje pakken of samen thuis bankhangen onder het genot van een glaasje wijn en een film.
Jij bent iemand die ook van humor houdt. Jij weet hoe je een vrouw aan het lachen kan maken. Je leeft niet in het verleden en bent van het nu en de toekomst. Zoek niet verder. Ik ben hier.
Als jij ook van geile sex houdt die zeker niet standaard is zijn wij misschien wel een goede match. Ik heb graag een man die durft en snel opgewonden raakt van een dame die zich helemaal overgeeft. Ouder of jonger maakt niet uit, aantrekking vind ik wel belangrijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Alene1972, 45 jaar · Gieterveen
Ik hoop een man te vinden die klaar is om zijn leven met iemand te delen. Gewoon samen eten, over onze dag praten, leuke dingen
Rauwwwr, 45 jaar · Ees
Denk jij dat jij kan geven waar ik behoefte aan heb, ben je lief, sta jij open voor super leuk contact en wil jij als er een goede
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
Angela40, 47 jaar · Breda
Enig niveau gewenst, vriendelijk en respectvol, affiniteit met kinderen een vereiste. Geen kroegloper maar een gezellige
Chosen, 45 jaar · Alkmaar
Ik val meestal op wat langere mannen. Ik houdt ervan om iets te ondernemen. Daarnaast iemand die gewoon lekker kletst en van
Carooa , 47 jaar · Heerlen
Een rustig persoon, die het leven neemt hoe het komt en er gewoon het beste van maakt. Voor wie het glas halfvol is in plaats