Ik ben op zoek naar een serieuze man. Ik wil mijn tijd niet aan die relaties besteden, wat nooit zal lukken. Ik heb een man nodig die geïnteresseerd is in mij. Ik zou graag iemand willen vinden die dezelfde doelen en gedachten zou hebben in het leven. Hij zou een aardige persoon moeten zijn, die graag
Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat er toch wel wat leuks nog uit het leven te halen is, Als je kinderen hebt is dat geen bezwaar,,Maar gaar niet reageren als je net 18 geworden bent,,.
Jij bent een gezellige man die midden in het leven staat. Je bent charmante en je wilt graag andere mensen helpen. Ook heb je een goed gevoel voor humor en ben je financieel onafhankelijk.