Ik heb iemand nodig die opgewonden en ondeugend is. Iemand die goed is in het behagen van een vrouw. Iemand die op zoek is naar een avontuur en mij goed in bed kan behandelen. Wie kan mij begrijpen en kan me de hele tijd seks geven als ik het nodig heb?
Geloof je nog in de liefde vooral liefde op het eerste gezicht? Wil jij die prins op het witte paard zijn? Voor die hele speciale vrouw? Dan hoop ik dat jij mijn prins wil worden zou super zijn.
Het liefste een man die single is, heb verder niet echt eisen ofzo. Zou het al geweldig vinden om hier een vriend te vinden om samen dingen mee te doen. Dat kan zijn een wandeling, met de auto er op uit, een dagje uitwaaien of ergens eten.
Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen en niet alleen aan zichzelf denkt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JewijfieKellyx, 46 jaar · Veenendaal
volgt
BlondDomina, 46 jaar · Almelo
Je bent minimaal 18 jaar en durft voor 100% mijn slaaf te zijn
TanjaV, 47 jaar · Ekeren
Ik zoek een man die ook ervaringen heeft in bondage en eventueel soft sm. Zoek geen relatie, maar wel een man om minimaal 1 keer
MoniekSD, 48 jaar · Desteldonk
U bent een beschaafde man met een positieve kijk op de wereld. U vind het heerlijk om er op uit te trekken maar ook in een huiselijke
Kaiya, 47 jaar · Landegem
Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou
Studiehoofd, 46 jaar · Enschede
Jij bent iemand die van gezelschap houdt, humor heeft. Echt samen dingen wil doen en ook open staat voor een discussie. Je