Wat ik zoek??? Ik moet zeggen, ik heb er nooit zo bij nagedacht. Vaak genoeg knappe mannen over de camping zien lopen, maar nooit bij gedacht of ik daar de liefde mee zou willen bedrijven.... Nou, mijn camping is nu open, Zou u uw tentje bij mij willen plaatsen??
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een beetje duidelijk is, want ik heb geen idee wat ik hier zou moeten invullen haha.
Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder de nare gevolgen te hebben die in een normale relatie ontstaan.
Zijn jouw weekenden ook saai en alleen, en wil je daar net als mij verandering in brengen door eens af te spreken met een spontane gescheiden vrouw? Misschien ben je zelf gebonden maar ben je alsnog vaak alleen, mag je ook zeker contact met me opnemen.
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht innerlijk. leuk postuur, wat gespierd mag ook en natuurlijk goed verzorgt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissCynthh, 52 jaar · Emmeloord
Ik wil dat je me je tijd geeft. Ik zal ervoor zorgen dat je je tijd niet met me verspilt. Kun je goed voor me zijn? Ga je veel dingen
Brugstarwebier, 50 jaar · Brugge
Ik heb helemaal geen eisen...
Dijan, 50 jaar · Assen
Leuk, maf, nuchter, humor, donker haar, In voor een lekker glas wijn bij de open haard en shoppen? In omgeving Assen. Spreekt
Millene, 50 jaar · Grimbergen
Ik heb heerlijke honing voor jou....
-Roselyn--, 54 jaar · Huise
Ik hoop echt dat wij het beste bij elkaar er uit kunnen halen. Ik doe werkelijk alles voor mijn grote liefde. Ik beloof je nu
Ammmandaaa, 53 jaar · Londerzeel
Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief