Ik hou wel van een mooie man, een man die weet wat hij wil en dat ook echt laat merken. Een relatie is mijn doel, maar die moeten we samen opbouwen. Doe jij dat ook met me?
Ik hou van mannen die dezelfde leeftijd hebben als de mijne die iets voor zichzelf kunnen doen om van te genieten. toffe mensen met een brede en verstandige geest. mannen die weten hoe ze zichzelf gelukkig moeten maken.
Lacaliente, 51 jaar · Hasselt
♥ Vlaams-Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Pijpen toch wel erg lekker vinden, genieten van de meest lekkere heftige sex
Als het kan een reislustig persoon. Ik ga namelijk graag op vakantie. Wat ik precies zoek weet ik niet een maatje een vriend een nieuwe kennis of een relatie dat laat ik allemaal nog even in het midden. Ik weet namelijk niet wat ik eventueel ga vinden. Een lieve persoonlijkheid zou fijn zijn met een beetje
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten. Ik denk echt dat we niet meer stuk kunnen samen. Doen we het dan goed?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carja-Stel-Zij, 50 jaar · Culemborg
volgt
Heidy , 50 jaar · Veenoord
ik ben ne super geile lieve vrouw dat heel graag sex hebben wil met mannen en met vrouwen
Kittycath, 53 jaar · Drijber
Ik ben op zoek naar een man die mijn beschermer, romantisch, aanhankelijk en loyaal zal zijn. Ik wil mijn levenspartner vinden.
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen
Ingrid1963, 54 jaar · Brugge
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd