Mijn man en ik hebben jaren een sexclub gehad. Helaas is deze een paar jaar terug afgebrand. Dat was een heel zware periode voor ons. Gelukkig heeft het geen invloed op ons huwelijk gehad zoals je soms wel eens hoort. We zijn langzaamaan alles weer aan het opbouwen. En daarnaast zijn we altijd op zoek naar leuke mensen voor sexuele contacten. Samen of afzonderlijk van elkaar.
Je bent reis lustig nieuwsgierig en vind het geen probleem om dagen van huis te zijn.. je hebt geen lasten(je bent dus niet gebonden en zo) want dan hoef je echt niet te reageren. Ik houd niet van ruzie..Je bent spontaan open en durft zo in een nieuw avontuur te stappen..
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me niet boos moeten maken. En jij bent geen homo. Maar maak je geen zorgen, ik ben aardig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zozy, 54 jaar · Lierde
Goede relaties worden gevormd met zorg, aandacht & verzorging door mensen die dat ook willen en bereid zijn om hun ego
LittleDaisy, 50 jaar · Amersfoort
Leuke eerlijke en lieve man.
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd
JoseH1964, 53 jaar · Rolde
Ik zoek een spontane man die graag actieve dingen onderneemt en houd van spontane acties. Samen lief en leed delen zie je wel
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
OlgadeWit, 51 jaar · Lelystad
Je hebt stijl, je hebt flair, je bent tussen de 30 en 65 jaar, en hebt minimaal een MBO opleiding afgerond? Je komt al aardig