Op zoek naar een vriendschap die uit kan monden in iets moois. Ik zoek iemand om mee te praten en lol te hebben. Films kijken, sporten, een biertje drinken enz.
Jeaninne, 59 jaar · Kinrooi
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Stoere machoman, cowboy/rocker/gangster/biker, dat windt me allemaal zo op. Niks liever doe je dan een vrouw van top tot teen heerlijk verwennen met je heerlijke geile praatjes, spannende kleding en het gebruik van je heerlijke gereedschap. Laat me wat van je horen, ik sop al.
Ik wil het graag samen gezellig hebben, iemand om tegenaan te kruipen, mee te kletsen, leuke dingen te doen en veel meer. Eigenlijk een maatje, een vriend, niet direct om een vaste relatie mee te beginnen.
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mauraxx, 59 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik hou ervan om een ??man te hebben en ook tijd met hem door te brengen. Dat is zo'n goed gevoel. Alleen is zo alleen en ik denk
Gerrie 1960, 57 jaar · Oegstgeest
Spontaan, vitaal en nog zeker potent.
Emrsn-, 58 jaar · Poperinge
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Clemmiexxx, 57 jaar · Lichtervelde
Als je een man bent die op zoek is naar een korte en langdurige afspraak met een goed gevoel voor humor, een heer, maar je kan
Mittens, 56 jaar · Almere
Zolang je net als mij vaak enorm geil bent en goed weet om te gaan met een vrouw. Reageer dan aub