Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen wat ik voel als ik iemand ontmoet die nieuw is. Ik wil niet dat je een perfecte man bent. Ik wil iemand die verantwoordelijk, vriendelijk en zorgzaam is. Natuurlijk wil ik iemand die een goede partner voor me zal zijn.
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen veel tijd, veel fantasie en een goed uithoudingsvermogen dan staat mijn mailbox voor je open..
Ik geniet graag van het leven maar dat hoeft niet altijd met grote luxe te zijn. Je hoeft me dus niet te gaan imponeren met dure cadeaus of wat dan ook. Een eenvoudige man die mij accepteert zoals ik ben, die samen met mij nog een mooie toekomst wil tegemoet gaan, daar ben ik naar op zoek. Samenwonen hoeft daarom
Een man die me prikkelt om te ontwikkelen en zeker te gaan genieten van het bed leven. Iemand die niet van plan is er een eenmalig avontuur van te maken maar graag op die manier toch een leuke relatie wil opbouwen. Ik hoef daar niets voor af te breken dus ik hoop die persoon ook niet.