Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer. Mogelijkheden genoeg en niet alleen binnenshuis. Ik heb geen auto dus je moet wel naar me toe komen, dat is dan wel het gemakkelijkste.
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Hier zoek ik echt lekkere harde pikken die me diep willen nemen, natte kutjes krijg ik voldoende aangeboden op mijn werk. Geen bezwaar hebben tegen een beetje vet want ik ben een echte Rubens vrouw.
BBW19560414, 61 jaar · Halmaal
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet weet. Ook wil je overal veel van hebben. Na het zien van mijn foto denk je nog steeds wat is ze leuk. Dan nodig ik je uit mijn innerlijk eens te komen onderzoeken. En een lichamelijke
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lacalida, 61 jaar · Beerzerveld
Zou jij het geil vinden om mij eens een avond van mijn leven te geven waar ik nog lang aan terug kan denken?
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Contraband, 63 jaar · Doenrade
Gelukkig ben ik niet leeftijdgebonden. Mijn doel in mijn leven is toch eens met allerlei type mannen iets heftigs gedaan
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief
Dakota, 62 jaar · Gent
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.