Ik zoek iemand die net zoals ik niet teveel verwacht en het ook rustig aan zou willen doen. Niet te rustig natuurlijk, want het kan ook zijn dat je anders de boot zal missen. Maar ik laat jou wel op tijd weten wanneer die gaat vertrekken, goed?
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties. Stuur me alsjeblieft geen bericht als je niet geïnteresseerd bent in het stimuleren van cognitieve conversatie.
Een man die volwassen genoeg is mij aan te kunnen. Mij naar hogere sferen kan brengen. Ondeugend onze gang kan gaan, maar ook tijd heeft voor een serieus gesprek (erotisch getint)
Misschien vind jij het ook wel leuk met een single dame als ik in contact te komen, heb je wat mooie verhalen te vertellen en zou je met mij in mail contact willen komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tijgetje, 65 jaar · Leiden
Openminded, gelijkgestemt en gepassioneerd
Wilgeenrelatie, 70 jaar · Lokeren
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen,
Biltsehoeve, 66 jaar · Amerongen
Een rustige eerlijke man die het ook zat is om alleen te zijn. Een man die goed kan praten, luisteren en die weet wat liefhebben
ElleB, 65 jaar · Biddinghuizen
Ben jij een vrolijke, optimistische, eerlijke man, die met mij wil genieten van het leven? Hou je van reizen, familie bezoeken,
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven
GeenTwijfels, 66 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha,