Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate? Voor de fun, of ben je toch op zoek naar iets vast? Ik ben er zelf nog niet uit en zeg nooit nooit maar voor nu wil ik alleen genieten!
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind ik belangrijker dan uiterlijk. Dat je lief voor me bent, spreekt toch voor zich?
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?
Marjay, 48 jaar · Kortrijk
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Helaas kan ik alleen hier ontvangen als mijn vriendin op werk is, wat voornamelijk in de ochtend is en overdag. Ik ben kok en werk meestal in de avonden. Anders zou een ander locatie eventueel ook mogelijk zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Janeyey, 46 jaar · Vilsteren
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee.
Maurreen, 46 jaar · Aalst
Als je met mij romantisch wilt zijn, weet ik zeker dat ik je alles zal teruggeven wat je voor mij doet. Wat wil je nog meer met
KissAndera, 45 jaar · Hoegaarden
Ik wil een man die mijn mond nat maakt en mijn kut nat als ik aan hem denk
Mahhriehh, 49 jaar · Toornwerd
Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit
SchatJJJpsst, 49 jaar · Velden
Geen stilzitter, de wereld is groot genoeg om ontdekt te worden en dat wordt moeilijk vanuit de luie stoel. Natuurlijk hoef
X Alissa, 48 jaar · Geleen
Ik ontmoet graag een persoon die een vriend of metgezel kan zijn. Ik vind het leuk om hier een vrijblijvende vriend te hebben.