Als je geen persoon bij de hand hebt om ervan te genieten. In mijn ervaring is dat geduld een deugd dat weinig mensen heeft, misschien zoals jij of ik, maar advies niet zo lang willen wachten om lief te hebben en meegesleept te worden door emoties en de fout maken om te zijn met wie we niet zouden moeten zijn,
Je bent een geweldig persoon van binnen en van buiten, fatsoenlijk, je hebt een goed hart en je glimlacht toegejuicht :) Ik kan je voorkeuren niet zien, dus voel je vrij om een ??bericht neer te zetten.
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken. Interesse? Stuur me gerust een berichtje, Mijn ideale man is minimaal 45 en heeft veel ervaring!