Ik zou graag iemand tegenkomen die heel veel humor heeft, eerlijk en te vertrouwen is. Die positief ingesteld is en die een beetje op dezelfde golflengte zit . De rest zien we later wel!
Ben al jaren single maar snap ook wel dat het samen leuker is. En ik ben zeker niet moeilijk met mensen om me heen. Geef me wel mijn vrijheid je krijgt het van mij namelijk ook.
Mxyx2, 45 jaar · Heist-aan-Zee
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt net als ik naar iemand die het leven leuker en gezelliger maakt. Iemand om het gezellig mee te maken thuis op de bank, of iets te ondernemen in het weekend.
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Ben jij het type man dat graag wat ronddartelt en gewoon ziet waar dat ons naartoe kan brengen? Dan kunnen wij een geweldige match zijn. Ik zoek een beetje spanning en lol in mijn leven, zie jij jezelf dat doen met mij?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patttie, 46 jaar · Almere
discreet contact gewenst
Bren002, 48 jaar · Stuifzand
Als je met mij op avontuur wilt gaan, gaan we er samen voor. Dat is zo'n goed gevoel. Ik wil alles hebben en dat is waar het om gaat.
Badtrutje, 45 jaar · Westerveld
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets
MireillevanG, 48 jaar · Balegem
Man met normen, waarden en respect. Kinderen krijgen moet niet jouw prioriteit zijn, maar samen leuke dingen doen en elkaar
Annemanne, 49 jaar · Balloërveld
Je verwacht ook geen wonderen, je bent al lang tevreden met een normale vrouw en een leuke vriendschap. Wat er nog zou kunnen
BlackVelvets, 46 jaar · Belsele
Hey lekkere prooi van mij, probeer maar niet weg te rennen want ik vang jou toch wel ;-) Jij bent iemand die niet snel uit mijn