Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee uit kan gaan om wat ontspanning te krijgen.
Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets tekort komen samen. Hoe denk jij daar dan over?
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man die het leuk vindt om gewoon een gezellig avondje met mij ergens wat wilt gaan drinken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Antien, 46 jaar · Asperen
Je hoeft niet perse vrijgezel te zijn, maar ik vind dat wel fijner. Het maakt mij niet zoveel uit voor mij maar ik vind het lullig
SingleYuo, 49 jaar · Born
Een man die kan denken dat we kunnen opschieten en doorgaan met wat hij begon. Wil je dat ik op je plaats blijf of dat je wekenlang
Sxyyashlyy, 46 jaar · Almelo
Jij bent mijn newbee en ik zal jouw bloem zijn. Je zult je pollen gebruiken om me te voeden. Je bent een perfect mannelijk pakket.
Sweetttalice, 46 jaar · Nibbixwoud
Op onze leeftijd kunnen we nog steeds ten volle genieten en dat zullen we samen doen. Er kan wat spanning en avontuur zijn,
Lianneli, 47 jaar · Helchteren
Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar
Daina, 47 jaar · Amstelveen
je ben niet dik, behaard ook niet. je bent modern. en houd van kinky/sm partys. van goed niveau. groot geschapen