Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken als wij elkaar zouden gaan ontmoeten. Ik doe werkelijk alles voor jou! Ik beloof je bij deze dat het voor beide lekker zal zijn!
Je bent een geweldig persoon van binnen en van buiten, fatsoenlijk, je hebt een goed hart en je glimlacht toegejuicht :) Ik kan je voorkeuren niet zien, dus voel je vrij om een ??bericht neer te zetten.
Ik zoek een man waar ik leuke dingen mee kan doen, een spannende date zodat er misschien wel een vonk overslaat en wij samen heel gelukkig kunnen worden.
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te herkennen en van te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde maar veel passie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Valentine1, 49 jaar · Teteringen
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een
BellaBella, 45 jaar · Arnhem
Zorgzaam, lief, spontaan , en leuke man.
GinnetXKiss, 46 jaar · Haren
Ik heb een man nodig die ook op zoek is naar seks. Altijd in voor een goede tijd en die me tevreden kan houden als ik in zijn armen
Sann1968, 48 jaar · Afferden
Het maakt mij niet uit hoe jij eruit ziet. Als jij mij neemt zoals ik ben en ik jou dan hebben wij toch niets meer nodig, behalve
Rene123, 45 jaar · Zevenhuizen
Volgt
Frolenicole, 45 jaar · Venlo
Je bent niet opzoek naar een fotomodel ,en bent zelf ook geen type die de hele dag voor de spiegel staat. Lachen is gezond en