Je zoekt net als ik naar iemand die het leven leuker en gezelliger maakt. Iemand om het gezellig mee te maken thuis op de bank, of iets te ondernemen in het weekend.
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner, dus liever geen reacties van getrouwde mannen en ook niet van flierefluiters.
Je snapt vast ook wel dat ik hier niet ben om over koetjes en kalfjes te gaan praten maar dat ik opzoek ben naar iemand om gewoon heerlijke harde seks mee te hebben. Er zijn niet veel dingen die ik niet doe als het op seks aankomt dus wat wil jij doen
Ben je iemand die van lekker eten houd en het leuk vind om verrast te worden met een heerlijk maaltijd. Hou je van een goed gesprek maar ben je ook iemand die gewoon lekker rustig samen op de bank kan zitten met een lekkere film?