wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal laten testen op enge dingen en dat verwacht ik ook van jou. Ik wil je er rauw in hebben en volgespoten worden.
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en zelfde omgeving. eigen vervoer, Graag bij je bericht een foto van jezelf, liefst gezicht!
Ik zou je aanbod zeker niet af slaan als het een goed aanbod is. Wij doen waar we zin in hebben en dat hou ik me dan ook voor. Zou jij die kans dan ook echt met open armen ontvangen?
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks kunnen plannen want daar wacht ik zelf al een hele tijd op moet ik eerlijk zeggen. Zou wel fijn zijn toch als we dat nu kunnen aanpakken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Classy Agatha, 53 jaar · Lelystad
Eigenlijk ben ik veel te veel aan het werk de laatste maanden en ik moet eens meer tijd stoppen in leuke dingen doen. Maar goed
AutoSeksDate, 50 jaar · Keerbergen
Je moet wel lekker geil zijn en zin hebben om het ook buiten te doen. Je moet wel een sexy lijf hebben en weten hoe je een vrouw
Ala-Ya-X, 50 jaar · Groningen
Als je wilt dat we van elkaar genieten, dan hoop ik dat je de beste voor me kunt zijn. Ik ga ervoor zorgen dat we een goede tijd
Pretbekkie, 54 jaar · Norg
Wat denk je ervan, ergens een hooiberg opzoeken? Mij spreekt dat in ieder geval wel aan hoor ;-) Maar een comfortabel bed sla
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
Little Dora, 51 jaar · Roermond
Op dit moment kan ik je niet meer geven dan een goede vriendschap, iemand met wie je leuke dingen kunt doen en met wie je je hart