Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren. Ook open staat voor andere leuke gezellige dingen te gaan doen samen in goed overleg. Dan zoeken wij elkaar misschien wel
Op zoek naar een man die ook van lekker eten houdt en die mij graag eens een avondje mee uit neemt, omdat eten met twee gewoon veel gezelliger is en om te zien als wij een mogelijke klik kunnen hebben wanneer wij elkaar ontmoeten. Je bent grappig gaat graag op reis en bent iemand die ook graag over interessante
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar ook zo af en toe een terrasje, naar 't theater.
Ben je niet op zoek naar een vaste relatie maar naar af en toe een spannende date met een leuke vrouw? Dan klikt het misschien wel tussen ons. Ik heb niet specifiek wensen ten aanzien van uiterlijk of nationaliteit.