Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren. Ook open staat voor andere leuke gezellige dingen te gaan doen samen in goed overleg. Dan zoeken wij elkaar misschien wel
Een knuffeldier die mij weer kan laten lachen en mij een schouder kan bieden om mij te troosten op moeilijke momenten. Maar vooral een man die het respecteert dat ik een tattoo heb laten zetten ter nagedachtenis aan mijn man.
Op zoek naar een man die ook van lekker eten houdt en die mij graag eens een avondje mee uit neemt, omdat eten met twee gewoon veel gezelliger is en om te zien als wij een mogelijke klik kunnen hebben wanneer wij elkaar ontmoeten. Je bent grappig gaat graag op reis en bent iemand die ook graag over interessante
Badnimf, 57 jaar · Brugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Graag houden van sex en intens genieten. Leuk zijn, lief, en sociaal
Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke interesses . Ik ga eerst goed met je chatten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wilerggraag, 58 jaar · Nibbixwoud
Ik ben op zoek naar een discreet seksmaatje, in omgeving Nibbixwoud, Noord Holland. Daar omheen in overleg. zou graag weer
SingleSaar, 59 jaar · Groningen
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan?
StoerWijfHaarlem, 57 jaar · Haarlem
Zoek een geile vent voor een middagje of avondje ongeremde seks. We ontvangen je sfeervol privé bij ons thuis en vinden
Fennigje, 57 jaar · Leeuwarden
Vind jij een beetje vet geen probleem en zou jij mijn love hendels wel eens vast willen houden om mij eens goed te laten kreunen
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.
Torriah, 59 jaar · Nijensleek
Jij en ik delen dezelfde interesses en zoeken niet meer dan vriendschap. Je wilt dat er iemand is als je je down en eenzaam voelt.